An improvement on Olson's constant for $\mathbb Z_p\oplus \mathbb Z_p$

Tom 141 / 2010

Gautami Bhowmik, Jan-Christoph Schlage-Puchta Acta Arithmetica 141 (2010), 311-319 MSC: 11B50, 20K01, 11L03. DOI: 10.4064/aa141-4-1

Autorzy

  • Gautami BhowmikU.M.R. CNRS 8524
    Laboratoire Paul Painlevé
    Université de Lille 1
    59655 Villeneuve d'Ascq Cedex, France
    e-mail
  • Jan-Christoph Schlage-PuchtaMathematisches Institut
    Albert-Ludwigs-Universität
    Eckerstr. 1
    79104 Freiburg, Germany
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek