Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Asymptotic estimates for some number-theoretic power series

Tom 142 / 2010

Stefan Gerhold Acta Arithmetica 142 (2010), 187-196 MSC: Primary 11N37; Secondary 30B10. DOI: 10.4064/aa142-2-8

Autorzy

  • Stefan GerholdFinancial and Actuarial Mathematics
    Vienna University of Technology
    Wiedner Hauptstraße 8/105-1
    A-1040 Vienna, Austria
    and
    Microsoft Research-INRIA
    Orsay, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek