On Jacobi sums in $\mathbb Q(\zeta_p )$

Tom 142 / 2010

Bruno Anglès, Filippo A. E. Nuccio Acta Arithmetica 142 (2010), 199-218 MSC: 11R18, 11R29, 11R23. DOI: 10.4064/aa142-3-1

Autorzy

  • Bruno AnglèsUniversité de Caen, CNRS UMR 6139
    Campus II, Boulevard Maréchal Juin, B.P. 5186
    14032 Caen Cedex, France
    e-mail
  • Filippo A. E. NuccioIstituto Guido Castelnuovo
    Università “La Sapienza”
    5, Piazzale Aldo Moro
    00186 Roma, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek