Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po pospisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2008 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On a polynomial conjecture of Pál Turán

Tom 143 / 2010

Pradipto Banerjee, Michael Filaseta Acta Arithmetica 143(2010), 239-255 MSC: Primary 11C08; Secondary 11R09, 12E05. DOI: 10.4064/aa143-3-4

Autorzy

  • Pradipto BanerjeeDepartment of Mathematics
    University of South Carolina
    Columbia, SC 29208, U.S.A.
  • Michael FilasetaDepartment of Mathematics
    University of South Carolina
    Columbia, SC 29208, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek