Squares in elliptic divisibility sequences

Tom 144 / 2010

Betül Gezer, Osman Bizim Acta Arithmetica 144 (2010), 125-134 MSC: 11B37, 11B39, 11D09. DOI: 10.4064/aa144-2-2

Autorzy

  • Betül GezerDepartment of Mathematics
    Faculty of Arts and Science
    Uludag University
    Görükle, 16059 Bursa, Turkey
    e-mail
  • Osman BizimDepartment of Mathematics
    Faculty of Arts and Science
    Uludag University
    Görükle, 16059 Bursa, Turkey
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek