Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Okutsu invariants and Newton polygons

Tom 145 / 2010

Jordi Guàrdia, Jesús Montes, Enric Nart Acta Arithmetica 145(2010), 83-108 MSC: Primary 11S15; Secondary 11Y05, 11Y40. DOI: 10.4064/aa145-1-5

Autorzy

  • Jordi GuàrdiaDepartament de Matemàtica Aplicada IV
    Escola Politècnica Superior
    d'Enginyera de Vilanova i la Geltrú
    Av. Víctor Balaguer s//n
    E-08800 Vilanova i la Geltrú, Catalonia, Spain
    e-mail
  • Jesús MontesDepartament de Ciències
    Econòmiques i Socials
    Facultat de Ciències Socials
    Universitat Abat Oliba CEU
    Bellesguard 30
    E-08022 Barcelona, Catalonia, Spain
    e-mail
  • Enric NartDepartament de Matemàtiques
    Universitat Autònoma de Barcelona
    Edifici C
    E-08193 Bellaterra, Barcelona, Catalonia, Spain
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek