Sets of exact approximation order by rational numbers III

Tom 146 / 2011

Yann Bugeaud, Carlos Gustavo Moreira Acta Arithmetica 146 (2011), 177-193 MSC: Primary 11J04; Secondary 11J83. DOI: 10.4064/aa146-2-5

Autorzy

  • Yann BugeaudU.F.R. de mathématiques
    Université de Strasbourg
    7, rue René Descartes
    67084 Strasbourg, France
    e-mail
  • Carlos Gustavo MoreiraIMPA
    Estrada Doña Castorina 110
    Rio de Janeiro, Brasil
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek