A note on Farey fractions with denominators in arithmetic progressions

Tom 147 / 2011

Dmitry A. Badziahin, Alan K. Haynes Acta Arithmetica 147 (2011), 205-215 MSC: Primary 11B57. DOI: 10.4064/aa147-3-1

Autorzy

  • Dmitry A. BadziahinDepartment of Mathematics
    University of York
    Heslington, York, YO10 5DD, England
    e-mail
  • Alan K. HaynesDepartment of Mathematics
    University of York
    Heslington, York, YO10 5DD, England
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek