Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po pospisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2008 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Noether forms for the study of non-composite rational functions and their spectrum

Tom 147 / 2011

Laurent Busé, Guillaume Chèze, Salah Najib Acta Arithmetica 147(2011), 217-231 MSC: Primary 12E05; Secondary 11C08, 12Y05. DOI: 10.4064/aa147-3-2 Opublikowany online: 1 January 1970

Autorzy

  • Laurent BuséINRIA, Galaad
    2004 route des Lucioles
    B.P. 93, 06902 Sophia Antipolis, France
    e-mail
  • Guillaume ChèzeInstitut de Mathématiques de Toulouse
    Université Paul Sabatier Toulouse 3
    MIP Bât. 1R3
    31062 Toulouse Cedex 9, France
    e-mail
  • Salah NajibUniversité de Limoges
    IUT du Limousin
    7 rue Jules Vallès
    19100 Brive, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek