On the representation of $H$-invariants in the Selberg class

Tom 148 / 2011

Almasa Odžak, Lejla Smajlović Acta Arithmetica 148 (2011), 105-118 MSC: Primary 11M41. DOI: 10.4064/aa148-2-1

Autorzy

  • Almasa OdžakDepartment of Mathematics
    University of Sarajevo
    Zmaja od Bosne 35
    71 000 Sarajevo, Bosnia and Herzegovina
    e-mail
  • Lejla SmajlovićDepartment of Mathematics
    University of Sarajevo
    Zmaja od Bosne 35
    71 000 Sarajevo, Bosnia and Herzegovina
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek