Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Averages of Euler products, distribution of singular series and the ubiquity of Poisson distribution

Tom 148 / 2011

Emmanuel Kowalski Acta Arithmetica 148(2011), 153-187 MSC: 11P32, 11N37, 11K65. DOI: 10.4064/aa148-2-4

Autorzy

  • Emmanuel KowalskiETH Zürich – D-MATH
    Rämistrasse 101
    8092 Zürich, Switzerland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek