On ray class annihilators of cyclotomic function fields

Tom 150 / 2011

Sunghan Bae, Hwanyup Jung Acta Arithmetica 150 (2011), 23-34 MSC: 11R58, 11R60, 11R18, 11R29. DOI: 10.4064/aa150-1-2

Autorzy

  • Sunghan BaeDepartment of Mathematics
    KAIST
    Taejon 305-701, Korea
    e-mail
  • Hwanyup JungDepartment of Mathematics Education
    Chungbuk National University
    Cheongju 361-763, Korea
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek