Arithmetic and ergodic properties of `flipped' continued fraction algorithms

Tom 153 / 2012

K. Dajani, D. Hensley, C. Kraaikamp, V. Masarotto Acta Arithmetica 153 (2012), 51-79 MSC: Primary 28D05, 11K50. DOI: 10.4064/aa153-1-4

Autorzy

  • K. DajaniDepartment of Mathematics
    Utrecht University
    Postbus 80.000
    3508 TA Utrecht, the Netherlands
    e-mail
  • D. HensleyDepartment of Mathematics
    Mailstop 3368
    Texas A&M University
    College Station, TX 77843-3368, U.S.A.
    e-mail
  • C. KraaikampDelft University of Technology
    EWI (DIAM)
    Mekelweg 4
    2628 CD Delft, the Netherlands
    e-mail
  • V. MasarottoDipartimento di Matematica Pura ed Applicata
    Università di Padova
    35131 Padova, Italy
    and
    Delft University of Technology
    EWI (DIAM)
    Mekelweg 4
    2628 CD Delft, the Netherlands
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek