Familles d'équations de Thue–Mahler n'ayant que des solutions triviales

Tom 155 / 2012

Claude Levesque, Michel Waldschmidt Acta Arithmetica 155 (2012), 117-138 MSC: Primary 11D59; Secondary 11D45, 11D61, 11D25, 11J87. DOI: 10.4064/aa155-2-1

Autorzy

  • Claude LevesqueDépartement de mathématiques
    et de statistique
    Université Laval
    Québec, QC, Canada G1V 0A6
    e-mail
  • Michel WaldschmidtInstitut de Mathématiques de Jussieu
    Université Pierre et Marie Curie (Paris 6)
    4 Place Jussieu
    F-75252 Paris Cedex 05, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek