Groupes de Galois résolubles et séries formelles

Tom 155 / 2012

François Laubie, Delphine Poingt Acta Arithmetica 155 (2012), 139-147 MSC: Primary 11S15; Secondary 11S20. DOI: 10.4064/aa155-2-2

Autorzy

  • François LaubieDMI, XLIM, UMR 6172
    123, avenue Albert Thomas
    87060 Limoges Cedex, France
    e-mail
  • Delphine PoingtDMI, XLIM, UMR 6172
    123, avenue Albert Thomas
    87060 Limoges Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek