Number of solutions in a box of a linear homogeneous equation in an Abelian group

Tom 155 / 2012

Maciej Zakarczemny Acta Arithmetica 155 (2012), 227-231 MSC: Primary 11D79; Secondary 20K01. DOI: 10.4064/aa155-2-10

Autorzy

  • Maciej ZakarczemnyInstitute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    Śniadeckich 8
    00-956 Warszawa, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek