Effective results for restricted rational approximation to quadratic irrationals

Tom 155 / 2012

Michael A. Bennett, Yann Bugeaud Acta Arithmetica 155 (2012), 259-269 MSC: Primary 11J68; Secondary 11A63, 11J86. DOI: 10.4064/aa155-3-3

Autorzy

  • Michael A. BennettDepartment of Mathematics
    University of British Columbia
    Vancouver, British Columbia
    V6T 1Z2, Canada
    e-mail
  • Yann BugeaudMathématiques
    Université de Strasbourg
    7, rue René Descartes
    67084 Strasbourg, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek