Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Matrix divisibility sequences

Tom 156 / 2012

Gunther Cornelissen, Jonathan Reynolds Acta Arithmetica 156 (2012), 177-188 MSC: Primary 11B37, 11G05; Secondary 11C20, 11G30, 16U30. DOI: 10.4064/aa156-2-5

Autorzy

  • Gunther CornelissenMathematisch Instituut
    Universiteit Utrecht
    Postbus 80.010
    3508 TA Utrecht, The Netherlands
    e-mail
  • Jonathan ReynoldsMathematisch Instituut
    Universiteit Utrecht
    Postbus 80.010, 3508 TA Utrecht, Nederland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek