On a problem of Sierpiński

Tom 156 / 2012

Jin-Hui Fang, Yong-Gao Chen Acta Arithmetica 156 (2012), 373-382 MSC: 11A41, 11A67. DOI: 10.4064/aa156-4-5

Autorzy

  • Jin-Hui FangDepartment of Mathematics
    Nanjing University
    of Information Science & Technology
    Nanjing 210044, P.R. China
    e-mail
  • Yong-Gao ChenSchool of Mathematical Sciences
    and Institute of Mathematics
    Nanjing Normal University
    Nanjing 210023, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek