Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Piatetski-Shapiro sequences

Tom 157 / 2013

Roger C. Baker, William D. Banks, Jörg Brüdern, Igor E. Shparlinski, Andreas J. Weingartner Acta Arithmetica 157 (2013), 37-68 MSC: 11N25, 11L07. DOI: 10.4064/aa157-1-3

Autorzy

  • Roger C. BakerDepartment of Mathematics
    Brigham Young University
    Provo, UT 84602, U.S.A.
    e-mail
  • William D. BanksDepartment of Mathematics
    University of Missouri
    Columbia, MO 65211, U.S.A.
    e-mail
  • Jörg BrüdernMathematisches Institut
    Georg-August Universität Göttingen
    37073 Göttingen, Germany
    e-mail
  • Igor E. ShparlinskiDepartment of Computing
    Macquarie University
    Sydney, NSW 2109, Australia
    e-mail
  • Andreas J. WeingartnerDepartment of Mathematics
    Southern Utah University
    Cedar City, UT 84720, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek