Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Automorphisms of Witt rings of global fields

Tom 163 / 2014

Alfred Czogała, Mieczysław Kula Acta Arithmetica 163 (2014), 1-13 MSC: Primary 11E81; Secondary 19F15. DOI: 10.4064/aa163-1-1

Streszczenie

We construct an uncountable set of strong automorphisms of the Witt ring of a global field.

Autorzy

  • Alfred CzogałaInstitute of Mathematics
    University of Silesia
    Bankowa 14
    40-007 Katowice, Poland
    e-mail
  • Mieczysław KulaInstitute of Mathematics
    University of Silesia
    Bankowa 14
    40-007 Katowice, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek