Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Euclidean quadratic forms and ADC forms II: integral forms

Tom 164 / 2014

Pete L. Clark, William C. Jagy Acta Arithmetica 164 (2014), 265-308 MSC: Primary 11E08, 11E12, 13F05, 13F07. DOI: 10.4064/aa164-3-4

Streszczenie

We study ADC quadratic forms and Euclidean quadratic forms over the integers, obtaining complete classification results in the positive case.

Autorzy

  • Pete L. ClarkDepartment of Mathematics
    Boyd Graduate Studies Research Center
    University of Georgia
    Athens, GA 30602-7403, U.S.A.
    e-mail
  • William C. JagyP.O. Box 2146
    Berkeley, CA 94702-0146, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek