Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A Mahler-type estimate of weighted Fekete sums on the Berkovich projective line

Tom 178 / 2017

Yûsuke Okuyama Acta Arithmetica 178 (2017), 257-272 MSC: Primary 37P30; Secondary 37P50. DOI: 10.4064/aa8437-9-2016 Opublikowany online: 23 March 2017

Streszczenie

We establish a Mahler-type estimate of weighted Fekete sums on the Berkovich projective line over an algebraically closed field of possibly positive characteristic that is complete with respect to a non-trivial and possibly non-archimedean absolute value.

Autorzy

  • Yûsuke OkuyamaDivision of Mathematics
    Kyoto Institute of Technology
    Sakyo-ku, Kyoto 606-8585 Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek