Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On a certain additive divisor problem

Tom 181 / 2017

Berke Topacogullari Acta Arithmetica 181 (2017), 143-172 MSC: Primary 11N37; Secondary 11N75. DOI: 10.4064/aa8643-5-2017 Opublikowany online: 13 October 2017

Streszczenie

We prove an asymptotic formula for a variant of the binary additive divisor problem with linear factors in the arguments, which has a power saving error term and which is uniform in all the parameters involved.

Autorzy

  • Berke TopacogullariEPFL SB MATH TAN
    Station 8
    1015 Lausanne, Switzerland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek