Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Chen primes in arithmetic progressions

Tom 182 / 2018

Paweł Lewulis Acta Arithmetica 182 (2018), 301-310 MSC: 11N05, 11N35, 11N36. DOI: 10.4064/aa8417-1-2017 Opublikowany online: 22 January 2018

Streszczenie

We find a lower bound for the number of Chen primes in the arithmetic progression $a \bmod q$, where $(a,q)=(a+2,q)=1$. Our estimate is uniform for $q \leq \log^M x$, where $M \gt 0$ is fixed.

Autorzy

  • Paweł LewulisInstitute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    00-656 Warszawa, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek