Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On the degree of regularity of a particular linear equation

Tom 184 / 2018

S. D. Adhikari, R. Balasubramanian, S. Eliahou, D. J. Grynkiewicz Acta Arithmetica 184 (2018), 187-191 MSC: Primary 05D10. DOI: 10.4064/aa171006-15-3 Opublikowany online: 15 June 2018

Autorzy

  • S. D. Adhikari(formerly at HRI, Allahabad)
    Department of Mathematics
    Ramakrishna Mission Vivekananda University
    Belur Math, Howrah 711202, W.B., India
    e-mail
  • R. BalasubramanianInstitute of Mathematical Sciences
    CIT Campus
    Taramani, Chennai 600113, India
    e-mail
  • S. EliahouUniv. Littoral Côte d’Opale
    EA 2597 – LMPA – Laboratoire de Mathématiques
    Pures et Appliquées Joseph Liouville
    F-62228 Calais, France
    and
    CNRS, FR 2956, France
    e-mail
  • D. J. GrynkiewiczDepartment of Mathematical Sciences
    University of Memphis
    Memphis, TN 38152, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek