JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On an almost-prime sieve

Tom 191 / 2019

Hieu T. Ngo Acta Arithmetica 191 (2019), 341-359 MSC: Primary 11N36; Secondary 11M06. DOI: 10.4064/aa171218-21-10 Opublikowany online: 10 October 2019

Streszczenie

We generalize a theorem of Hensley (1978) on numbers with a prescribed number of prime factors.

Autorzy

  • Hieu T. NgoFaculty of Mathematics and Statistics
    Ton Duc Thang University
    Ho Chi Minh City, Vietnam
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek