Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Bounds for the smallest integral point on a conic over a number field

Tom 193 / 2020

Paraskevas Alvanos, Dimitrios Poulakis Acta Arithmetica 193 (2020), 355-368 MSC: Primary 11D09; Secondary 14G25, 14H25. DOI: 10.4064/aa181116-12-6 Opublikowany online: 7 February 2020

Streszczenie

We compute an explicit upper bound for the size of the smallest integral point of an irreducible conic defined over a number field of degree $\geq 2$.

Autorzy

  • Paraskevas AlvanosDepartment of Mathematics
    Aristotle University of Thessaloniki
    54124 Thessaloniki, Greece
    e-mail
  • Dimitrios PoulakisDepartment of Mathematics
    Aristotle University of Thessaloniki
    54124 Thessaloniki, Greece
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek