Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Paramodular forms in CAP representations of ${\rm GSp}(4)$

Tom 194 / 2020

Ralf Schmidt Acta Arithmetica 194 (2020), 319-340 MSC: 11F46, 11F70. DOI: 10.4064/aa180606-23-9 Opublikowany online: 1 April 2020

Streszczenie

We explicitly determine the non-tempered local Arthur packets for ${\rm GSp} (4)$ of Howe–Piatetski-Shapiro type, Saito–Kurokawa type and Soudry type. As a consequence we show that Gritsenko lifts are the only paramodular forms that can occur in global CAP representations of ${\rm GSp} (4,\mathbb A _{\mathbb Q} )$.

Autorzy

  • Ralf SchmidtDepartment of Mathematics
    University of North Texas
    1155 Union Circle #311430
    Denton, TX 76203-5017, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek