Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A large sieve inequality for power moduli

Tom 197 / 2021

Marc Munsch Acta Arithmetica 197 (2021), 207-211 MSC: Primary 11B57, 11L07; Secondary 11L03, 11N35. DOI: 10.4064/aa191212-1-6 Opublikowany online: 18 November 2020

Streszczenie

We give a new bound for large sieve with frequencies of power moduli denominator which improves in some ranges of the parameters the previous bounds of Baier/Zhao and Halupczok.

Autorzy

  • Marc Munsch5010 Institut für Analysis und Zahlentheorie
    Steyrergasse 30
    8010 Graz, Austria
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek