Upper bounds for the coefficients of irreducible integer polynomials in several variables

Tom 99 / 2001

Francesco Amoroso, Maurice Mignotte Acta Arithmetica 99 (2001), 1-12 MSC: Primary 11G50; Secondary 11J25, 26C05. DOI: 10.4064/aa99-1-1

Autorzy

  • Francesco AmorosoDépartement de Mathématiques
    Université de Caen
    Campus II, BP 5186
    14032 Caen Cedex, France
    e-mail
  • Maurice MignotteUniversité Louis Pasteur, Strasbourg
    7, rue Descartes
    67084 Strasbourg, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek