On a generalization of the Maillet determinant II

Tom 99 / 2001

Shigeru Kanemitsu, Takako Kuzumaki Acta Arithmetica 99 (2001), 343-361 MSC: 11R42, 11C99. DOI: 10.4064/aa99-4-4

Autorzy

  • Shigeru KanemitsuGraduate School of
    Advanced Technology
    University of Kinki
    Iizuka, Fukuoka 820-8555, Japan
    e-mail
  • Takako KuzumakiDepartment of Electrical Engineering
    Faculty of Engineering
    Gifu University
    Gifu 501-1193, Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek