Limits of tilting modules

Tom 115 / 2009

Clezio A. Braga, Flávio U. Coelho Colloquium Mathematicum 115 (2009), 207-217 MSC: 16D90, 16E30, 16G10. DOI: 10.4064/cm115-2-6

Streszczenie

We study the problem of when a direct limit of tilting modules is still a tilting module.

Autorzy

  • Clezio A. BragaCentro de Ciências Exatas
    e Tecnolágicas – CCET
    Universidade Estadual do Oeste do Paraná
    Cascavel, PR, Brazil
    e-mail
  • Flávio U. CoelhoDepartamento de Matemática – IME
    Universidade de São Paulo
    São Paulo, Brazil
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek