Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Local existence of solutions for an aggregation equation in Besov spaces

Tom 125 / 2011

Qian Zhang Colloquium Mathematicum 125(2011), 183-192 MSC: 35A01, 35A02, 35L60. DOI: 10.4064/cm125-2-4

Streszczenie

We prove the local in time existence of solutions for an aggregation equation in Besov spaces. The Fourier localization technique and Littlewood–Paley theory are the main tools used in the proof.

Autorzy

  • Qian ZhangSchool of Mathematics and Systems Science
    Beihang University
    Beijing, 100191, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek