Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po pospisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2008 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On Lévy's Brownian motion indexed by elements of compact groups

Tom 133 / 2013

Paolo Baldi, Maurizia Rossi Colloquium Mathematicum 133(2013), 227-236 MSC: Primary 43A35; Secondary 60G60, 60B15. DOI: 10.4064/cm133-2-9

Streszczenie

\noindent We investigate positive definiteness of the Brownian kernel $K(x,y)=\frac {1}{2} ( d(x,x_0) + d(y,x_0) - d(x,y) )$ on a compact group $G$ and in particular for $G=SO(n)$.

Autorzy

  • Paolo BaldiDipartimento di Matematica
    Università di Roma Tor Vergata
    00133 Roma, Italy
    e-mail
  • Maurizia RossiDipartimento di Matematica
    Università di Roma Tor Vergata
    00133 Roma, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek