Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Real hypersurfaces with pseudo-$\mathbb {D}$-parallel structure Jacobi operator in complex hyperbolic spaces

Tom 134 / 2014

Theoharis Theofanidis Colloquium Mathematicum 134 (2014), 93-112 MSC: Primary 53B25; Secondary 53D15. DOI: 10.4064/cm134-1-4

Streszczenie

The aim of the present paper is to classify real hypersurfaces with pseudo-$\mathbb {D}$-parallel structure Jacobi operator, in non-flat complex space forms.

Autorzy

  • Theoharis TheofanidisMathematics Division
    School of Technology
    Aristotle University of Thessaloniki
    Thessaloniki, 54124, Greece
    e-mail
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek