Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Irreducibility of some representations of the groups of symplectomorphisms and contactomorphisms

Tom 134 / 2014

Łukasz Garncarek Colloquium Mathematicum 134 (2014), 287-296 MSC: 57S20, 22A25, 57R17. DOI: 10.4064/cm134-2-12

Streszczenie

We show the irreducibility of some unitary representations of the group of symplectomorphisms and the group of contactomorphisms.

Autorzy

  • Łukasz GarncarekInstitute of Mathematics
    University of Wrocław
    Pl. Grunwaldzki 2/4
    50-384 Wrocław, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek