Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A characterization of some subsets of $S$-essential spectra of a multivalued linear operator

Tom 135 / 2014

Teresa Álvarez, Aymen Ammar, Aref Jeribi Colloquium Mathematicum 135 (2014), 171-186 MSC: Primary 47A06. DOI: 10.4064/cm135-2-2

Streszczenie

We characterize some $S$-essential spectra of a closed linear relation in terms of certain linear relations of semi-Fredholm type.

Autorzy

  • Teresa ÁlvarezDepartment of Mathematics
    University of Oviedo
    33007 Oviedo, Asturias, Spain
    e-mail
  • Aymen AmmarDépartement de Mathématiques
    Université de Sfax
    Faculté des sciences de Sfax
    Route de soukra Km 3.5, B.P. 1171
    3000 Sfax, Tunisie
    e-mail
  • Aref JeribiDépartement de Mathématiques
    Université de Sfax
    Faculté des sciences de Sfax
    Route de soukra Km 3.5, B.P. 1171
    3000 Sfax, Tunisie
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek