Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Global well-posedness for the 2-D Boussinesq system with temperature-dependent thermal diffusivity

Tom 135 / 2014

Qionglei Chen, Liya Jiang Colloquium Mathematicum 135 (2014), 187-199 MSC: Primary 35Q30. DOI: 10.4064/cm135-2-3

Streszczenie

We prove the global well-posedness of the 2-D Boussinesq system with temperature dependent thermal diffusivity and zero viscosity coefficient.

Autorzy

  • Qionglei ChenInstitute of Applied Physics
    and Computational Mathematics
    P.O. Box 8009
    Beijing 100088, P.R. China
    e-mail
  • Liya JiangZhejiang University of Technology
    18, Chaowang Road
    Hangzhou 310014, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek