Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Erratum to “Algebraic and topological properties of some sets in $\ell _1$” (Colloq. Math. 129 (2012), 75–85)

Tom 135 / 2014

Taras Banakh, Artur Bartoszewicz, Szymon Głąb, Emilia Szymonik Colloquium Mathematicum 135 (2014), 295-298 MSC: Primary 40A05; Secondary 15A03. DOI: 10.4064/cm135-2-8

Autorzy

  • Taras BanakhWydział Matematyczno-Przyrodniczy
    Uniwersytet Jana Kochanowskiego
    Świętokrzyska 15
    25-406 Kielce, Poland
    and
    Department of Mathematics
    Ivan Franko National University of Lviv
    Universytetska 1
    79000 Lviv, Ukraine
    e-mail
  • Artur BartoszewiczInstitute of Mathematics
    Łódź University of Technology
    Wólczańska 215
    93-005 Łódź, Poland
    e-mail
  • Szymon GłąbInstitute of Mathematics
    Łódź University of Technology
    Wólczańska 215
    93-005 Łódź, Poland
    e-mail
  • Emilia SzymonikInstitute of Mathematics
    Łódź University of Technology
    Wólczańska 215
    93-005 Łódź, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek