Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On weakly locally uniformly rotund norms which are not locally uniformly rotund

Tom 138 / 2015

Szymon Draga Colloquium Mathematicum 138 (2015), 241-246 MSC: 46B03, 46B20. DOI: 10.4064/cm138-2-8

Streszczenie

We show that every infinite-dimensional Banach space with separable dual admits an equivalent norm which is weakly locally uniformly rotund but not locally uniformly rotund.

Autorzy

  • Szymon DragaInstitute of Mathematics
    University of Silesia
    Bankowa 14
    40-007 Katowice, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek