Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On selfinjective algebras of tilted type

Tom 141 / 2015

Andrzej Skowroński, Kunio Yamagata Colloquium Mathematicum 141 (2015), 89-117 MSC: Primary 16D50, 16G70; Secondary 16G10. DOI: 10.4064/cm141-1-9

Streszczenie

We provide a characterization of all finite-dimensional selfinjective algebras over a field $K$ which are socle equivalent to a prominent class of selfinjective algebras of tilted type.

Autorzy

  • Andrzej SkowrońskiFaculty of Mathematics and
    Computer Science
    Nicolaus Copernicus University
    Chopina 12/18
    87-100 Toruń, Poland
    e-mail
  • Kunio YamagataDepartment of Mathematics
    Tokyo University of Agriculture and Technology
    Nakacho 2-24-16, Koganei
    Tokyo 184-8588, Japan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek