Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Complete gradient Ricci solitons

Tom 141 / 2015

Udo Simon Colloquium Mathematicum 141 (2015), 125-141 MSC: 53C20, 53C21. DOI: 10.4064/cm141-1-11

Streszczenie

For complete gradient Ricci solitons we state necessary conditions for a non-trivial soliton structure in terms of intrinsic curvature invariants.

Autorzy

  • Udo SimonMathematisches Institut, MA 8-3
    TU Berlin
    Straße des 17. Juni 136
    D-10623 Berlin, Germany
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek