Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Invariants for quasi-injective modules over valuation domains

Tom 144 / 2016

Luigi Salce Colloquium Mathematicum 144 (2016), 77-86 MSC: Primary 13C05; Secondary 13C11, 13C12. DOI: 10.4064/cm6538-8-2015 Opublikowany online: 24 February 2016

Streszczenie

Quasi-injective modules over valuation domains are classified by means of complete sets of cardinal invariants.

Autorzy

  • Luigi SalceDepartment of Mathematics
    University of Padova
    Padova, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek