Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

The $\mathfrak {v}$-radial Paley–Wiener theorem for the Helgason Fourier transform on Damek–Ricci spaces

Tom 144 / 2016

Roberto Camporesi Colloquium Mathematicum 144 (2016), 87-113 MSC: Primary 22E25, 43A80; Secondary 43A85, 53C30. DOI: 10.4064/cm6647-11-2015 Opublikowany online: 25 February 2016

Streszczenie

We prove the Paley–Wiener theorem for the Helgason Fourier transform of smooth compactly supported $\mathfrak {v}$-radial functions on a Damek–Ricci space $S=NA$.

Autorzy

  • Roberto CamporesiDipartimento di Scienze Matematiche
    Politecnico di Torino
    Corso Duca degli Abruzzi 24
    10129 Torino, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek