Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

General Reilly-type inequalities for submanifolds of weighted Euclidean spaces

Tom 144 / 2016

Julien Roth Colloquium Mathematicum 144 (2016), 127-136 MSC: 53C42, 53C21. DOI: 10.4064/cm6596-12-2015 Opublikowany online: 4 March 2016

Streszczenie

We prove new upper bounds for the first positive eigenvalue of a family of second order operators, including the Bakry–Émery Laplacian, for submanifolds of weighted Euclidean spaces.

Autorzy

  • Julien RothLAMA, UPEM-UPEC-CNRS
    Cité Descartes, Champs-sur-Marne
    77454 Marne-la-Vallée Cedex 2, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek