Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Half-liberated real spheres and their subspaces

Tom 144 / 2016

Julien Bichon Colloquium Mathematicum 144 (2016), 273-287 MSC: 46L85, 46L55. DOI: 10.4064/cm6687-10-2015 Opublikowany online: 6 April 2016

Streszczenie

We describe the quantum subspaces of Banica–Goswami’s half-liberated real spheres, showing in particular that there is a bijection between the symmetric ones and the conjugation stable closed subspaces of the complex projective spaces.

Autorzy

  • Julien BichonLaboratoire de Mathématiques
    Université Blaise Pascal
    Campus des Cézeaux
    3 place Vasarely
    63178 Aubière Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek