Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

An easier proof of the Canonical Ramsey Theorem

Tom 145 / 2016

Pierre Matet Colloquium Mathematicum 145 (2016), 187-191 MSC: Primary 03E02. DOI: 10.4064/cm6577-3-2016 Opublikowany online: 3 June 2016

Streszczenie

We give a new proof of the Canonical Ramsey Theorem of Erdős and Rado.

Autorzy

  • Pierre MatetUniversité de Caen – CNRS
    Laboratoire de Mathématiques
    BP 5186
    14032 Caen Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek