Abelian profinite groups

Tom 185 / 2005

Krzysztof Krupiński Fundamenta Mathematicae 185 (2005), 41-59 MSC: 03C45, 20E18. DOI: 10.4064/fm185-1-3

Autorzy

  • Krzysztof KrupińskiMathematical Institute
    University of Wroc/law
    Pl. Grunwaldzki 2/4
    50-384 Wroc/law, Poland
    and}
    Institute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek