Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po pospisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2008 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Large cardinals and covering numbers

Tom 205 / 2009

Pierre Matet Fundamenta Mathematicae 205(2009), 45-75 MSC: 03E04, 03E55, 03E02. DOI: 10.4064/fm205-1-3

Streszczenie

The paper is concerned with the computation of covering numbers in the presence of large cardinals. In particular, we revisit Solovay's result that the Singular Cardinal Hypothesis holds above a strongly compact cardinal.

Autorzy

  • Pierre MatetCNRS Laboratoire de Mathématiques
    Université de Caen
    BP 5186
    14032 Caen Cedex, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek